TU SMO ZA VAS

CENOVNIK ŠKOLE PLIVANJA

Sve dole izražene cene se odnose na mesečne pretplate i ograničen broj termina koji je njima predviđen. Ukoliko se u toku meseca ne iskoriste svi termini, moguće ih je nadoknaditi. Više o nadoknadi i pauziranju termina možete naći na stranici FAQ.

Plaćanje mesečnih termina se vrši unapred.

Škola plivanja Aligator misli i na višečlane porodice. Kako bismo Vam smanjili mesečni trošak pri upisu više dece, obezbedili smo Vam popuste od 20% na drugo odnosno 30% na treće dete.

Izrada kartice iznosi 1,000 RSD

ŠKOLA PLIVANJA

12 TERMINA MESEČNO
6,500 RSD
trajanje termina - 45min
8 TERMINA MESEČNO
5,500 RSD
trajanje termina - 45min
4 TERMINA MESEČNO
3,800 RSD
trajanje termina - 45min

ODRASLI NEPLIVAČI

12 TERMINA MESEČNO
7,500 RSD
trajanje termina - 45min
8 TERMINA MESEČNO
6,000 RSD
trajanje termina - 45min

BEBI BUĆ

RODITELJ
500 RSD
1 termin | trajanje termina - 60min
DETE
300 RSD
1 termin | trajanje termina - 60min

INDIVIDUALNI ČASOVI

1 TERMIN
3000 RSD
trajanje termina - 45min
10 termina
25,000 rsd
trajanje termina - 45min

REKREATIVCI

16 TERMINA MESEČNO
6,000 RSD
trajanje termina - 60min
12 TERMINA MESEČNO
5,000 RSD
trajanje termina - 60min
8 TERMINA MESEČNO
4,000 RSD
trajanje termina - 60min
6 TERMINA MESEČNO
3,500 RSD
trajanje termina - 60min
4 TERMINA MESEČNO
3,000 RSD
trajanje termina - 60min

ZABAVIŠTE

12 TERMINA MESEČNO
6,500 RSD
trajanje termina - 45min
8 TERMINA MESEČNO
5,500 RSD
trajanje termina - 45min
4 TERMINA MESEČNO
3,800 RSD
trajanje termina - 45min
POPUST NA DRUGO DETE IZNOSI 20%, A NA TREĆE 30% !

TU SMO ZA VAS

RASPORED TERMINA

Slobodni termini namenjeni su prvenstveno individualnim časovima. Kako biste zakazali individualni čas potrebno je da nas kontaktirate pozivanjem nekog od naših kontakt telefona. Sve kontakt informacije možete naći na našoj kontakt stranici.

Ukoliko želite da se posavetujete sa našim trenerima, dođite lično u prostorije BAZENA ALIGATOR, kako biste u razgovoru sa našim stručnim timom dobili sve potrebne informacije.

Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
06.00
Rekreativci
06.00
10.00
Rekreativci
06.00
10.00
Rekreativci
06.00
10.00
Rekreativci
06.00
10.00
Rekreativci
06.00
10.00
07.00
08.00
Zabavište
08.45
09.30
Nikola Barac

Škola plivanja
C-0
09.30
10.15
Nikola Barac

Škola plivanja
C-1
10.15
11.00
Nikola Barac
Zabavište
08.45
09.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
C-0
09.30
10.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
C-1
10.15
11.00
Andrijana Gačević
09.00
10.00
11.00
Škola plivanja
C-2
11.00
11.45
Nikola Barac

Nadoknada termina
11.45
12.30
Nikola Barac

Škola plivanja
C-3 C-4
12.30
13.15
Nikola Barac
Škola plivanja
C-2
11.00
11.45
Andrijana Gačević

Nadoknada termina
11.45
12.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
C-3 C-4
12.30
13.15
Andrijana Gačević
12.00
13.00
14.00
Bebi buć
14.30
15.30

Zabavište
15.45
16.30
Aleksa Mašić

Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Aleksa Mašić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Barac
Bebi buć
14.30
15.30

Zabavište
15.45
16.30
Aleksa Mašić

Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Aleksa Mašić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Barac
15.00
Zabavište
15.45
16.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Zabavište
15.45
16.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Zabavište
15.45
16.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
16.00
17.00
18.00
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nikola Barac

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nikola Barac

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nikola Barac

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nikola Barac
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nikola Barac

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nikola Barac

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nikola Barac

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nikola Barac
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
19.00
20.00
21.00
Odrasli neplivači
21.00
21.45
Andrijana Gačević

Rekreativci
21.45
22.45
Odrasli neplivači
21.00
21.45
Nikola Barac

Rekreativci
21.45
22.45
Rekreativci
21.00
22.00
Odrasli neplivači
21.00
21.45
Nikola Barac

Rekreativci
21.45
22.45
Rekreativci
21.00
22.00
22.00

Ponedeljak

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Zabavište
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00
  • Odrasli neplivači
    21.00 - 21.45
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Utorak

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Bebi buć
    14.30 - 15.30
  • Zabavište
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00
  • Odrasli neplivači
    21.00 - 21.45
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Sreda

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Zabavište
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Četvrtak

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Bebi buć
    14.30 - 15.30
  • Zabavište
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00
  • Odrasli neplivači
    21.00 - 21.45
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Petak

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Zabavište
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Subota

  • Zabavište
    08.45 - 09.30
  • Škola plivanja
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja
    11.00 - 11.45
  • Nadoknada termina
    11.45 - 12.30
  • Škola plivanja
    12.30 - 13.15

Nedelja

  • Zabavište
    08.45 - 09.30
  • Škola plivanja
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja
    11.00 - 11.45
  • Nadoknada termina
    11.45 - 12.30
  • Škola plivanja
    12.30 - 13.15
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
14.00
Bebi buć
14.30
15.30
Bebi buć
14.30
15.30
15.00

Utorak

  • Bebi buć
    14.30 - 15.30

Četvrtak

  • Bebi buć
    14.30 - 15.30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
21.00
Odrasli neplivači
21.00
21.45
Andrijana Gačević
Odrasli neplivači
21.00
21.45
Nikola Barac
Odrasli neplivači
21.00
21.45
Nikola Barac

Ponedeljak

  • Odrasli neplivači
    21.00 - 21.45

Utorak

  • Odrasli neplivači
    21.00 - 21.45

Četvrtak

  • Odrasli neplivači
    21.00 - 21.45
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
06.00
Rekreativci
06.00
10.00
Rekreativci
06.00
10.00
Rekreativci
06.00
10.00
Rekreativci
06.00
10.00
Rekreativci
06.00
10.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Rekreativci
21.45
22.45
Rekreativci
21.45
22.45
Rekreativci
21.00
22.00
Rekreativci
21.45
22.45
Rekreativci
21.00
22.00
22.00

Ponedeljak

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Utorak

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Sreda

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Četvrtak

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Petak

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
09.00
Škola plivanja
C-0
09.30
10.15
Nikola Barac

Škola plivanja
C-1
10.15
11.00
Nikola Barac
Škola plivanja
C-0
09.30
10.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
C-1
10.15
11.00
Andrijana Gačević
10.00
11.00
Škola plivanja
C-2
11.00
11.45
Nikola Barac
Škola plivanja
C-2
11.00
11.45
Andrijana Gačević
12.00
Škola plivanja
C-3 C-4
12.30
13.15
Nikola Barac
Škola plivanja
C-3 C-4
12.30
13.15
Andrijana Gačević
13.00
14.00
15.00
16.00
Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Aleksa Mašić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Barac
Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Aleksa Mašić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Barac
Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
17.00
18.00
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nikola Barac

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nikola Barac

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nikola Barac

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nikola Barac
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nikola Barac

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nikola Barac

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nikola Barac

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nikola Barac
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
19.00
20.00

Ponedeljak

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Utorak

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Sreda

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Četvrtak

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Petak

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Subota

  • Škola plivanja
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja
    11.00 - 11.45
  • Škola plivanja
    12.30 - 13.15

Nedelja

  • Škola plivanja
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja
    11.00 - 11.45
  • Škola plivanja
    12.30 - 13.15
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
08.00
Zabavište
08.45
09.30
Nikola Barac
Zabavište
08.45
09.30
Andrijana Gačević
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
Zabavište
15.45
16.30
Andrijana Gačević
Zabavište
15.45
16.30
Aleksa Mašić
Zabavište
15.45
16.30
Andrijana Gačević
Zabavište
15.45
16.30
Aleksa Mašić
Zabavište
15.45
16.30
Andrijana Gačević
16.00

Ponedeljak

  • Zabavište
    15.45 - 16.30

Utorak

  • Zabavište
    15.45 - 16.30

Sreda

  • Zabavište
    15.45 - 16.30

Četvrtak

  • Zabavište
    15.45 - 16.30

Petak

  • Zabavište
    15.45 - 16.30

Subota

  • Zabavište
    08.45 - 09.30

Nedelja

  • Zabavište
    08.45 - 09.30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
11.00
Nadoknada termina
11.45
12.30
Nikola Barac
Nadoknada termina
11.45
12.30
Andrijana Gačević
12.00

Subota

  • Nadoknada termina
    11.45 - 12.30

Nedelja

  • Nadoknada termina
    11.45 - 12.30
No events available!

Ponedeljak

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Zabavište Andrijana Gačević
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja A-0 · Andrijana Gačević
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja A-1 · Andrijana Gačević
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja A-2 · Andrijana Gačević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja A-3 · Andrijana Gačević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja A-4 · Andrijana Gačević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja A-5 A-6 · Andrijana Gačević
    20.15 - 21.00
  • Odrasli neplivači Andrijana Gačević
    21.00 - 21.45
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Utorak

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Bebi buć
    14.30 - 15.30
  • Zabavište Aleksa Mašić
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja B-0 · Aleksa Mašić
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja B-1 · Nikola Barac
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja B-2 · Nikola Barac
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja B-3 · Nikola Barac
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja B-4 · Nikola Barac
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja B-5 · Nikola Barac
    20.15 - 21.00
  • Odrasli neplivači Nikola Barac
    21.00 - 21.45
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Sreda

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Zabavište Andrijana Gačević
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja A-0 · Andrijana Gačević
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja A-1 · Andrijana Gačević
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja A-2 · Andrijana Gačević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja A-3 · Andrijana Gačević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja A-4 · Andrijana Gačević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja A-5 A-6 · Andrijana Gačević
    20.15 - 21.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Četvrtak

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Bebi buć
    14.30 - 15.30
  • Zabavište Aleksa Mašić
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja B-0 · Aleksa Mašić
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja B-1 · Nikola Barac
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja B-2 · Nikola Barac
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja B-3 · Nikola Barac
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja B-4 · Nikola Barac
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja B-5 · Nikola Barac
    20.15 - 21.00
  • Odrasli neplivači Nikola Barac
    21.00 - 21.45
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Petak

  • Rekreativci
    06.00 - 10.00
  • Zabavište Andrijana Gačević
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja A-0 · Andrijana Gačević
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja A-1 · Andrijana Gačević
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja A-2 · Andrijana Gačević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja A-3 · Andrijana Gačević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja A-4 · Andrijana Gačević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja A-5 A-6 · Andrijana Gačević
    20.15 - 21.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Subota

  • Zabavište Nikola Barac
    08.45 - 09.30
  • Škola plivanja C-0 · Nikola Barac
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja C-1 · Nikola Barac
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja C-2 · Nikola Barac
    11.00 - 11.45
  • Nadoknada termina Nikola Barac
    11.45 - 12.30
  • Škola plivanja C-3 C-4 · Nikola Barac
    12.30 - 13.15

Nedelja

  • Zabavište Andrijana Gačević
    08.45 - 09.30
  • Škola plivanja C-0 · Andrijana Gačević
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja C-1 · Andrijana Gačević
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja C-2 · Andrijana Gačević
    11.00 - 11.45
  • Nadoknada termina Andrijana Gačević
    11.45 - 12.30
  • Škola plivanja C-3 C-4 · Andrijana Gačević
    12.30 - 13.15
No events available!