TU SMO ZA VAS

CENOVNIK ŠKOLE PLIVANJA

Sve dole izražene cene se odnose na mesečne pretplate i ograničen broj termina koji je njima predviđen. Ukoliko se u toku meseca ne iskoriste svi termini, moguće ih je nadoknaditi. Više o nadoknadi i pauziranju termina možete naći na stranici FAQ.

Plaćanje mesečnih termina se vrši unapred.

Škola plivanja Aligator misli i na višečlane porodice. Kako bismo Vam smanjili mesečni trošak pri upisu više dece, obezbedili smo Vam popuste od 20% na drugo odnosno 30% na treće dete.

ŠKOLA PLIVANJA

12 TERMINA MESEČNO
5,800 RSD
trajanje termina - 45min
8 TERMINA MESEČNO
4,800 RSD
trajanje termina - 45min
4 TERMINA MESEČNO
3,200 RSD
trajanje termina - 45min

ODRASLI NEPLIVAČI

12 TERMINA MESEČNO
7,500 RSD
trajanje termina - 45min
8 TERMINA MESEČNO
6,000 RSD
trajanje termina - 45min

BEBI BUĆ

RODITELJ
500 RSD
1 termin | trajanje termina - 60min
DETE
300 RSD
1 termin | trajanje termina - 60min

REKREATIVCI

16 TERMINA MESEČNO
6,000 RSD
trajanje termina - 60min
12 TERMINA MESEČNO
5,000 RSD
trajanje termina - 60min
8 TERMINA MESEČNO
4,000 RSD
trajanje termina - 60min
6 TERMINA MESEČNO
3,500 RSD
trajanje termina - 60min
4 TERMINA MESEČNO
3,000 RSD
trajanje termina - 60min

ZABAVIŠTE

12 TERMINA MESEČNO
5,800 RSD
trajanje termina - 45min
8 TERMINA MESEČNO
4,800 RSD
trajanje termina - 45min
4 TERMINA MESEČNO
3,200 RSD
trajanje termina - 45min
POPUST NA DRUGO DETE IZNOSI 20%, A NA TREĆE 30% !

TU SMO ZA VAS

RASPORED TERMINA

Slobodni termini namenjeni su prvenstveno individualnim časovima. Kako biste zakazali individualni čas potrebno je da nas kontaktirate pozivanjem nekog od naših kontakt telefona. Sve kontakt informacije možete naći na našoj kontakt stranici.

Ukoliko želite da se posavetujete sa našim trenerima, dođite lično u prostorije BAZENA ALIGATOR, kako biste u razgovoru sa našim stručnim timom dobili sve potrebne informacije.

Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
06.00
Rekreativci
06.00
09.00
Rekreativci
06.00
09.00
Rekreativci
06.00
09.00
Rekreativci
06.00
09.00
Rekreativci
06.00
09.00
07.00
08.00
Zabavište
08.45
09.30
Nikola Suzić

Škola plivanja
C-0
09.30
10.15
Nenad Todosijević

Škola plivanja
C-1
10.15
11.00
Nenad Todosijević
Zabavište
08.45
09.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
C-0
09.30
10.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
C-1
10.15
11.00
Andrijana Gačević
09.00
Nadoknada termina
Zabavište, Grupa 0
09.45
10.30
Nikola Suzić

Nadoknada termina
Grupa 1, Grupa 2
10.30
11.15
Nikola Suzić
Nadoknada termina
Zabavište, Grupa 0
09.45
10.30
Nikola Suzić

Nadoknada termina
Grupa 1, Grupa 2
10.30
11.15
Nikola Suzić
10.00
11.00
Škola plivanja
C-2
11.00
11.45
Nenad Todosijević

Škola plivanja
C-3 C-4 C-5
11.45
12.30
Nenad Todosijević
Škola plivanja
C-2
11.00
11.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
C-3 C-4 C-5
11.45
12.30
Andrijana Gačević
12.00
13.00
14.00
Bebi buć
14.30
15.30

Zabavište
15.45
16.30
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Suzić
Bebi buć
14.30
15.30

Zabavište
15.45
16.30
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Suzić
15.00
Zabavište
15.45
16.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Zabavište
15.45
16.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Zabavište
15.45
16.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Zabavište
15.45
16.30
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Suzić
16.00
17.00
18.00
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nenad Todosijević
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nenad Todosijević
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nikola Suzić
19.00
20.00
21.00
Rekreativci
21.00
22.00
Odrasli neplivači
21.00
21.45
Nenad Todosijević

Rekreativci
21.45
22.45
Rekreativci
21.00
22.00
Odrasli neplivači
21.00
21.45
Nenad Todosijević

Rekreativci
21.45
22.45
Rekreativci
21.00
22.00
Odrasli neplivači
21.00
21.45
Nikola Suzić

Rekreativci
21.45
22.45
22.00

Ponedeljak

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Zabavište
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Utorak

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Nadoknada termina
    09.45 - 10.30
  • Nadoknada termina
    10.30 - 11.15
  • Bebi buć
    14.30 - 15.30
  • Zabavište
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00
  • Odrasli neplivači
    21.00 - 21.45
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Sreda

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Zabavište
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Četvrtak

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Nadoknada termina
    09.45 - 10.30
  • Nadoknada termina
    10.30 - 11.15
  • Bebi buć
    14.30 - 15.30
  • Zabavište
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00
  • Odrasli neplivači
    21.00 - 21.45
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Petak

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Zabavište
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Subota

  • Zabavište
    08.45 - 09.30
  • Škola plivanja
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja
    11.00 - 11.45
  • Škola plivanja
    11.45 - 12.30
  • Zabavište
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00
  • Odrasli neplivači
    21.00 - 21.45
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Nedelja

  • Zabavište
    08.45 - 09.30
  • Škola plivanja
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja
    11.00 - 11.45
  • Škola plivanja
    11.45 - 12.30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
14.00
Bebi buć
14.30
15.30
Bebi buć
14.30
15.30
15.00

Utorak

  • Bebi buć
    14.30 - 15.30

Četvrtak

  • Bebi buć
    14.30 - 15.30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
21.00
Odrasli neplivači
21.00
21.45
Nenad Todosijević
Odrasli neplivači
21.00
21.45
Nenad Todosijević
Odrasli neplivači
21.00
21.45
Nikola Suzić

Utorak

  • Odrasli neplivači
    21.00 - 21.45

Četvrtak

  • Odrasli neplivači
    21.00 - 21.45

Subota

  • Odrasli neplivači
    21.00 - 21.45
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
06.00
Rekreativci
06.00
09.00
Rekreativci
06.00
09.00
Rekreativci
06.00
09.00
Rekreativci
06.00
09.00
Rekreativci
06.00
09.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Rekreativci
21.00
22.00
Rekreativci
21.45
22.45
Rekreativci
21.00
22.00
Rekreativci
21.45
22.45
Rekreativci
21.00
22.00
Rekreativci
21.45
22.45
22.00

Ponedeljak

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Utorak

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Sreda

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Četvrtak

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Petak

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Subota

  • Rekreativci
    21.45 - 22.45
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
09.00
Škola plivanja
C-0
09.30
10.15
Nenad Todosijević

Škola plivanja
C-1
10.15
11.00
Nenad Todosijević
Škola plivanja
C-0
09.30
10.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
C-1
10.15
11.00
Andrijana Gačević
10.00
11.00
Škola plivanja
C-2
11.00
11.45
Nenad Todosijević

Škola plivanja
C-3 C-4 C-5
11.45
12.30
Nenad Todosijević
Škola plivanja
C-2
11.00
11.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
C-3 C-4 C-5
11.45
12.30
Andrijana Gačević
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Suzić
Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Suzić
Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Suzić
17.00
18.00
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nenad Todosijević
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nenad Todosijević
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nikola Suzić
19.00
20.00

Ponedeljak

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Utorak

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Sreda

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Četvrtak

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Petak

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Subota

  • Škola plivanja
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja
    11.00 - 11.45
  • Škola plivanja
    11.45 - 12.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Nedelja

  • Škola plivanja
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja
    11.00 - 11.45
  • Škola plivanja
    11.45 - 12.30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
08.00
Zabavište
08.45
09.30
Nikola Suzić
Zabavište
08.45
09.30
Andrijana Gačević
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
Zabavište
15.45
16.30
Andrijana Gačević
Zabavište
15.45
16.30
Nikola Suzić
Zabavište
15.45
16.30
Andrijana Gačević
Zabavište
15.45
16.30
Nikola Suzić
Zabavište
15.45
16.30
Andrijana Gačević
Zabavište
15.45
16.30
Nikola Suzić
16.00

Ponedeljak

  • Zabavište
    15.45 - 16.30

Utorak

  • Zabavište
    15.45 - 16.30

Sreda

  • Zabavište
    15.45 - 16.30

Četvrtak

  • Zabavište
    15.45 - 16.30

Petak

  • Zabavište
    15.45 - 16.30

Subota

  • Zabavište
    08.45 - 09.30
  • Zabavište
    15.45 - 16.30

Nedelja

  • Zabavište
    08.45 - 09.30
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
09.00
Nadoknada termina
Zabavište, Grupa 0
09.45
10.30
Nikola Suzić

Nadoknada termina
Grupa 1, Grupa 2
10.30
11.15
Nikola Suzić
Nadoknada termina
Zabavište, Grupa 0
09.45
10.30
Nikola Suzić

Nadoknada termina
Grupa 1, Grupa 2
10.30
11.15
Nikola Suzić
10.00
11.00

Utorak

  • Nadoknada termina
    09.45 - 10.30
  • Nadoknada termina
    10.30 - 11.15

Četvrtak

  • Nadoknada termina
    09.45 - 10.30
  • Nadoknada termina
    10.30 - 11.15
No events available!

Ponedeljak

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Zabavište Andrijana Gačević
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja A-0 · Andrijana Gačević
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja A-1 · Andrijana Gačević
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja A-2 · Andrijana Gačević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja A-3 · Andrijana Gačević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja A-4 · Andrijana Gačević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja A-5 A-6 · Andrijana Gačević
    20.15 - 21.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Utorak

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Nadoknada termina Zabavište, Grupa 0 · Nikola Suzić
    09.45 - 10.30
  • Nadoknada termina Grupa 1, Grupa 2 · Nikola Suzić
    10.30 - 11.15
  • Bebi buć
    14.30 - 15.30
  • Zabavište Nikola Suzić
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja B-0 · Nikola Suzić
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja B-1 · Nikola Suzić
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja B-2 · Nenad Todosijević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja B-3 · Nenad Todosijević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja B-4 · Nenad Todosijević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja B-5 · Nenad Todosijević
    20.15 - 21.00
  • Odrasli neplivači Nenad Todosijević
    21.00 - 21.45
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Sreda

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Zabavište Andrijana Gačević
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja A-0 · Andrijana Gačević
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja A-1 · Andrijana Gačević
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja A-2 · Andrijana Gačević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja A-3 · Andrijana Gačević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja A-4 · Andrijana Gačević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja A-5 A-6 · Andrijana Gačević
    20.15 - 21.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Četvrtak

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Nadoknada termina Zabavište, Grupa 0 · Nikola Suzić
    09.45 - 10.30
  • Nadoknada termina Grupa 1, Grupa 2 · Nikola Suzić
    10.30 - 11.15
  • Bebi buć
    14.30 - 15.30
  • Zabavište Nikola Suzić
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja B-0 · Nikola Suzić
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja B-1 · Nikola Suzić
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja B-2 · Nenad Todosijević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja B-3 · Nenad Todosijević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja B-4 · Nenad Todosijević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja B-5 · Nenad Todosijević
    20.15 - 21.00
  • Odrasli neplivači Nenad Todosijević
    21.00 - 21.45
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Petak

  • Rekreativci
    06.00 - 09.00
  • Zabavište Andrijana Gačević
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja A-0 · Andrijana Gačević
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja A-1 · Andrijana Gačević
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja A-2 · Andrijana Gačević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja A-3 · Andrijana Gačević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja A-4 · Andrijana Gačević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja A-5 A-6 · Andrijana Gačević
    20.15 - 21.00
  • Rekreativci
    21.00 - 22.00

Subota

  • Zabavište Nikola Suzić
    08.45 - 09.30
  • Škola plivanja C-0 · Nenad Todosijević
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja C-1 · Nenad Todosijević
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja C-2 · Nenad Todosijević
    11.00 - 11.45
  • Škola plivanja C-3 C-4 C-5 · Nenad Todosijević
    11.45 - 12.30
  • Zabavište Nikola Suzić
    15.45 - 16.30
  • Škola plivanja B-0 · Nikola Suzić
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja B-1 · Nikola Suzić
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja B-2 · Nikola Suzić
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja B-3 · Nikola Suzić
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja B-4 · Nikola Suzić
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja B-5 · Nikola Suzić
    20.15 - 21.00
  • Odrasli neplivači Nikola Suzić
    21.00 - 21.45
  • Rekreativci
    21.45 - 22.45

Nedelja

  • Zabavište Andrijana Gačević
    08.45 - 09.30
  • Škola plivanja C-0 · Andrijana Gačević
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja C-1 · Andrijana Gačević
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja C-2 · Andrijana Gačević
    11.00 - 11.45
  • Škola plivanja C-3 C-4 C-5 · Andrijana Gačević
    11.45 - 12.30
No events available!