ZA DECU ŠKOLSKOG UZRASTA

ŠKOLA PLIVANJA

ŠKOLA PLIVANJA

CENOVNIK I TERMINI

U ponudi imamo tri programa škole plivanja koji sadrže 12, 8 ili 4 mesečna termina. Broj mesečnih termina birate sami prema mogućnostima i potrebama. Termin škole plivanja traje 45 minuta.

Mesečne pretplate se plaćaju unapred. Ukoliko se desi da propustite neki termin, moguće je isti nadoknaditi.

Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati telefononom ili slanjem email-a, kao i dolaskom u prostorije bazena.

CENE MESEČNIH PAKETA

12 TERMINA MESEČNO
5,800 RSD
trajanje termina - 45min
8 TERMINA MESEČNO
4,800 RSD
trajanje termina - 45min
4 TERMINA MESEČNO
3,200 RSD
trajanje termina - 45min
Ponedeljak Utorak Sreda Četvrtak Petak Subota Nedelja
09.00
Škola plivanja
C-0
09.30
10.15
Nenad Todosijević

Škola plivanja
C-1
10.15
11.00
Nenad Todosijević
Škola plivanja
C-0
09.30
10.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
C-1
10.15
11.00
Andrijana Gačević
10.00
11.00
Škola plivanja
C-2
11.00
11.45
Nenad Todosijević

Škola plivanja
C-3 C-4 C-5
11.45
12.30
Nenad Todosijević
Škola plivanja
C-2
11.00
11.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
C-3 C-4 C-5
11.45
12.30
Andrijana Gačević
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Suzić
Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Suzić
Škola plivanja
A-0
16.30
17.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-1
17.15
18.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-0
16.30
17.15
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-1
17.15
18.00
Nikola Suzić
17.00
18.00
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nenad Todosijević
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nenad Todosijević

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nenad Todosijević
Škola plivanja
A-2
18.00
18.45
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-3
18.45
19.30
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-4
19.30
20.15
Andrijana Gačević

Škola plivanja
A-5 A-6
20.15
21.00
Andrijana Gačević
Škola plivanja
B-2
18.00
18.45
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-3
18.45
19.30
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-4
19.30
20.15
Nikola Suzić

Škola plivanja
B-5
20.15
21.00
Nikola Suzić
19.00
20.00

Ponedeljak

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Utorak

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Sreda

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Četvrtak

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Petak

  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Subota

  • Škola plivanja
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja
    11.00 - 11.45
  • Škola plivanja
    11.45 - 12.30
  • Škola plivanja
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja
    20.15 - 21.00

Nedelja

  • Škola plivanja
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja
    11.00 - 11.45
  • Škola plivanja
    11.45 - 12.30
No events available!

Ponedeljak

  • Škola plivanja A-0 · Andrijana Gačević
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja A-1 · Andrijana Gačević
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja A-2 · Andrijana Gačević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja A-3 · Andrijana Gačević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja A-4 · Andrijana Gačević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja A-5 A-6 · Andrijana Gačević
    20.15 - 21.00

Utorak

  • Škola plivanja B-0 · Nikola Suzić
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja B-1 · Nikola Suzić
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja B-2 · Nenad Todosijević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja B-3 · Nenad Todosijević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja B-4 · Nenad Todosijević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja B-5 · Nenad Todosijević
    20.15 - 21.00

Sreda

  • Škola plivanja A-0 · Andrijana Gačević
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja A-1 · Andrijana Gačević
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja A-2 · Andrijana Gačević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja A-3 · Andrijana Gačević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja A-4 · Andrijana Gačević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja A-5 A-6 · Andrijana Gačević
    20.15 - 21.00

Četvrtak

  • Škola plivanja B-0 · Nikola Suzić
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja B-1 · Nikola Suzić
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja B-2 · Nenad Todosijević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja B-3 · Nenad Todosijević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja B-4 · Nenad Todosijević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja B-5 · Nenad Todosijević
    20.15 - 21.00

Petak

  • Škola plivanja A-0 · Andrijana Gačević
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja A-1 · Andrijana Gačević
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja A-2 · Andrijana Gačević
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja A-3 · Andrijana Gačević
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja A-4 · Andrijana Gačević
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja A-5 A-6 · Andrijana Gačević
    20.15 - 21.00

Subota

  • Škola plivanja C-0 · Nenad Todosijević
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja C-1 · Nenad Todosijević
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja C-2 · Nenad Todosijević
    11.00 - 11.45
  • Škola plivanja C-3 C-4 C-5 · Nenad Todosijević
    11.45 - 12.30
  • Škola plivanja B-0 · Nikola Suzić
    16.30 - 17.15
  • Škola plivanja B-1 · Nikola Suzić
    17.15 - 18.00
  • Škola plivanja B-2 · Nikola Suzić
    18.00 - 18.45
  • Škola plivanja B-3 · Nikola Suzić
    18.45 - 19.30
  • Škola plivanja B-4 · Nikola Suzić
    19.30 - 20.15
  • Škola plivanja B-5 · Nikola Suzić
    20.15 - 21.00

Nedelja

  • Škola plivanja C-0 · Andrijana Gačević
    09.30 - 10.15
  • Škola plivanja C-1 · Andrijana Gačević
    10.15 - 11.00
  • Škola plivanja C-2 · Andrijana Gačević
    11.00 - 11.45
  • Škola plivanja C-3 C-4 C-5 · Andrijana Gačević
    11.45 - 12.30
No events available!